Pekárna - VÍT a VNUK pek&cuk

Přejít na obsah

Pekárna

Každý den pro Vás (přes noc) pečeme pekařské výrobky podle našich receptur (z nichž některé jsou ještě podle receptur našeho pradědečka, pana Jaroslava Víta).

Pečeme 5 dní v týdnu od pondělí do pátku.

Denně u nás zakoupíte čerstvé pečivo, chléb, koláče případně koblihy.

Kromě klasických druhů pečiva (rohlík, houska, pletenka, žemle, veka apod.)včetně vícezrnného pečiva,Vám nabízíme podle naší receptury pečený, chléb VÍŤÁK, nebalený, balený, krájený a půlený.

Z našich specialit: pletenka sypaná sýrem, PARAS (párek zapečený v rohlíku), pizza koláč, bagetky pšeničné nebo vícezrnné, banketky na slavnostní stůl a v neposlední řadě Vítovy preclíky a vánočky.
NABÍZÍME VÁM:

VÍCEZRNNÉ PEČIVO a CHLÉB
Vícezrnná špička; cornrohlík; Chia bulka; veka na chlebíčky; rohlík na jednohubky; banketní pečivo; chléb CORN směs semínek a žitné trhanky.

SLADKÉ VÝROBKY
Koláče: tlačený koláč mák, tvaroh, povidla, ovoce; koláč BORŮVKÁČ; vázaný koláč s hruškojablečnými povidly; švýcarka se skořicovou náplní; sladký rohlík sypaný drobenkou; makovka;různé druhy koláčů posvícenské nebo sváteční balené v ozdobné krabici,šátečky,rohlíčky a koláče z našeho listového těsta; Vítovy buchty s náplní tvaroh,mák a povidla; Ze specialit například palačinky, záviny a krájené koláče.
SMAŽENÉ
kobliha s džemem; kobliha s vanilkovým krémem; točenka obalená v moučkovém cukru; taštička s meruňkovou náplní; kobliha MÍŠA s tvarohovou náplní a tmavou polevou
NA VÍKEND nebo PRO DIABETIKY
Vánočka s rozinkami,mazanec s rozinkami slazený březovým cukrem(xylitol).

VE VŠECH NAŠICH PEKAŘSKÝCH VÝROBCÍCH POUŽÍVAME ČISTÝ ŘEPKOVÝ OLEJ,
KLASICKÉ MÁSLO,ŘEPNÝ CUKR A MOUKU BEZ PŘIDANÝCH ZLEPŠOVADEL.
99% SUROVIN JE PŮVODEM Z ČR.
Samozřejmostí jsou speciality k různým příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce, posvícení nebo svátek svatého Martina.
Jako doplňkový sortiment Vám nabízíme strouhanku, chlebové těsto na kyselo a možnost zakoupení všech druhů mouk, ze kterých pečeme.

Vánoce  
Vánoční cukroví; vánoční cukroví pro diabetiky(slazené náhradními přírodními sladidly); cukrářská těsta a korpusy; máslové vánočky; šlehaný kapřík s oříšky a alginátovým ovocem; a další výrobky.

Velikonoce  
Beránky a zajíce s alginátem a oříšky polévané tmavou nebo mléčnou polevou; jidáš sypaný oříšky a drobenkou; plněná linecká kuřátka a zajíčci; linecká vajíčka s polevou a náplní; máslové mazance.
SPECIALITY

VÍTOVY PRECLÍKY SPECIÁL
Nabízíme v různých velikostech, tvarech a příchutích.
tyčka posyp sůl+kmín, volně nebo balené 100g (cca 5ks); preclík kulatý posyp sůl+mák, volně nebo balené 100g (cca 5ks); tyčka posyp sezam, volně nebo balené 100g (cca 5ks); mini preclíčky balené 100g (cca 10ks) makové,sezamové nebo se solí a kmínem.
Na objednávku Vám zhotovíme dárkové balení preclíků s množstvím a druhy podle Vašeho přání.

BANKETNÍ PEČIVO pšeničné nebo vícezrnné
Jedná se o malé kousky pečiva různých tvarů (rohlíček, houstička apod.), vhodné ke slavnostním příležitostem k předkrmu či na švédský stůl. Posyp podle Vašich požadavků.

VÍTOVY ZDOBENÉ KOLÁČE (cca 50cm)
Na tyto koláče lze napsat číslo, případně krátký nápis. Standardně se čtyřmi druhy náplně. Na přání možnost kombinací jen Vámi zvolených náplní. Pro snadnou manipulaci jsou koláče dodávány na kartonové podložce a zabaleny v průhledné fólii.
DÁRKOVÝ KOLÁČ V OZDOBNÉ KRABIČCE průměr cca 28cm váha cca 600g
Na výběr makový,tvarohový nebo mrkvancový(ovocná náplň z třemešenských jablek,české mrkve a českého másla a cukru)
SVÁTEČNÍ KOLÁČKY balené v dárkové krabici po 0,8kg(cca 50ks).
Koláčky Vám nabízíme v druzích:
mák, tvaroh, ovoce,
ČAJOVÝ KOLÁČEK S TVAROHEM A OZDOBOU ZE ŠVESTKOVÝCH POVIDEL
Minimální objednávka 10ks.

Všechna práva vyhrazena. Veškeré použité fotografie a texty
jsou v majetku firmy: VÍT a VNUK 2020 ©
Návrat na obsah