Cukrárna - VÍT a VNUK pek&cuk

Přejít na obsah

Cukrárna

Protože v noci pro Vás pečeme pekařské výrobky, ty cukrářské  pro Vás připravujeme přes den.
Kromě klasiky máme pro Vás nachystány dortové řezy s lehkými ochucenými krémy, mini zákusky pro slavnostní události, dorty z naší nabídky s přízdobou případně doplněné čokoládovým nebo marcipánovým číslem apod.
V rámci provozní doby Vám nabízíme možnost objednávky zákusků, zákusky Vám připravíme dle Vašich požadavků na Vámi určený den a čas.

NABÍZÍME VÁM:
KLASIKA:

Věneček s lehkým tukovým krémem a fondánovou polevou(na přání lze za příplatek polít pravou čokoládou min.objednávka 10ks); indián s bílkovým krémem; jádrový kornoutek s bílkovým ovocným krémem; kokoska s krémem a rybízovým džemem; laskonka kokosová s kokosovým krémem; špička(bombička)s likérovou tekutou náplní; štafetka; jádrový rohlíček s kakaovým krémem; roláda krémová, kakaová,ořechová,vanilková,střecha krémová, vaflová trubička s náplní lehkou tukovou; vaflová trubička s pařížskou šlehačkou; linecký košíček s ořechovou náplní; větrník s karamelovým fondánem,dva druhy náplně(na přání lze za příplatek polít pravou čokoládou min.objednávka 10ks),cukrářská koule a další.

DORTY ŘEZY:
váha cca 60-100g tyto výrobky lze objednat i jako klasický dort vcelku(za příplatek lze přizdobit,možnost čokoládového čísla)
dortíky: TIRAMISU, JAHODA, TVAROH - VIŠEŇ, CITRON, SACHER s polevou z hořké 60%čokolády, RUMÍK(obdoba punčového řezu), krémový MOCCA, krémový se želé a ovocem.

TRVANLIVÉ A SPECIÁLNÍ VÝROBKY:
Linecké kolečko s rybízovým džemem, linecký třený rohlíček s meruňkovým džemem,bezlepková vanička(rakvička).
V nabídce máme i zákusky s náhradním sladilem(slazené pouze přírodním sladidlem-březovým cukrem a sorbitolem) např. KOKOSOVÝ dortík.
Pro slavnostní chvíle Vám nabízíme náš sortiment MINI ZÁKUSKŮ.
bombička s pravým vaječným likérem 20,-/ks
větrník dva druhy krému  20,-/ks
věneček, kokoska, laskonka  18,-/ks
jádrový rohlíček,mocca kolečko 18,-/ks
košíček s krémem o ovocným jahodovým pyré 18,-/ks
jahodové srdíčko ,čokoládová slza   25,-/ks
Důležité: jednotlivé mini zákusky lze objednávat pouze v určeném minimálním množství
(informaci Vám poskytne obsluha na prodejně).
Všechna práva vyhrazena. Veškeré použité fotografie a texty
jsou v majetku firmy: VÍT a VNUK 2020 ©
Návrat na obsah