Kavárna a zmrzlina - VÍT a VNUK

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kavárna a zmrzlina


V červnu 2009 jsme naši provozovnu přemístili do nově zrekonstruovaných prostor bývalé vinárny u Rytíře. Zde Vám, kromě prodejny našich výrobků, nabízíme posezení v nekuřácké kavárně, vybavené dětským koutkem s možností využití přebalovacího pultíku a dětské sedačky.

V letních měsících je v provozu venkovní terasa s kapacitou cca 20 míst, s dostatkem stojanů pro kola (pro naše hosty cyklisty).
V zimních měsících máme pro Vás k příjemnému posezení přichystány naše horké speciality(horké nápoje bez konzervantů a barviv)

Samozřejmostí je klimatizace,WIFI a kompletně zrekonstruované sociální zařízení, podle nejvyšších nároků na hygienu.

Máme pro Vás přichystán široký sortiment teplých a studených nápojů, nealkoholické a alkoholické nápoje, mléčné koktejly, horké i studené nápoje , které lze ochutit i kapkou alkoholu, včetně specialitek pro malé hosty jako je kakao, teplé mléko s medem apod.
Pokud dostanete hlad, ani to není u nás problém. Kromě našich slaných a sladkých výrobků, Vám nabízíme obložené chlebíčky,
různé pomazánky,porcované sýry,máslo,džem a med spolu s našim pečivem nebo chlebem.Po dobu trvání školního roku(září - červen)máme v nabídce hranolky do ruky nebo ohřívaný párek.


NAŠE ZMRZLINA
Zmrzlinu si vyrábíme sami na moderních strojích firmy Frigomat(Itálie).Používáme kvalitní suroviny,ovoce,plnotučné mléko,pravou čokoládu,vanilkové lusky,med od včelařů z naší vesnice a vlastní receptury.
Celoročně Vám nabízíme námi vyráběné řemeslné nanuky cca v 12 druzích v zimních měsících i jako pohár se šlehačkou.
Od dubna do října máme pro Vás denně nachystáno mnoho druhů kopečkové zmrzliny +4 druhy točené zmrzliny( 2mléčné a 2 ovocné s možností všechny si nechat namíchat) a v parných dnech Vás zveme ochutnat různé druhy ledové tříště(bez umělých barviv a konzervantů)

V týdnu otevřeno od 5 hodin
V sobotu od 7 hodin
Duben až srpen otevřeno v neděli od 11 hodin

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky